• +38 (050) 309-77-73
  • +38 (067) 414-40-04
belichenko technopol agro 1 300x200 - Відгуки
belichenko technopol agro 2 300x200 - Відгуки
belichenko technopol agro 4 300x200 - Відгуки
belichenko technopol agro 5 - Відгуки
belichenko technopol agro 6 - Відгуки
belichenko technopol agro 7 - Відгуки
belichenko technopol agro 8 - Відгуки
belichenko technopol agro 9 - Відгуки

Відгуки про продукцію ВК Технополь

Олександр Бєліченко - агроном ТОВ «Технополь-агро»


Ми вже неодноразово говорили про те, що компанія «Технополь» тестує техніку власного виробництва на власних полях. Олександр Бєліченко, агроном ТОВ «Технополь-агро» ділиться досвідом та практичними порадами:

«Техніка компанії «Технополь» не поступається місцем імпортній, аж ніяк. Для аграріїв тут поєднано найважливіше співвідношення ціни до якості. Так, за п’ять років моєї роботи, жодних проблем з технікою не виникало. За цей час кілька стійок лопалося і все. Та ті, хто в темі, розуміють, що це не об’єм. Сервісники, до речі, приїжджають одразу. З цим теж проблем немає.

Що стосується «консервування» техніки, то тут все просто – змазали і поставили, прямо на вулиці, ховати її у приміщення немає сенсу. На відкритому повітрі ніяких проблем з нею немає.

У чому, власне, перевага якісних культиваторів? У період передпосівної підготовки ґрунту, необхідно правильно вирівняти землю і правильно покласти зерно. Плюс – прибрати бур’яни. Це напряму впливає на врожайність. Коли правильно культивуєш, сходи рівномірні, дружні. Аграрії про ці нюанси знають. І культиватори «Технополя» так і працюють.

Часто говорять, що багато проблем виникає з трактористами. Ну, так в усіх, бо ж це людський фактор. Як все відбувається? От приїхала кваліфікована людина, налаштувала техніку, а тракторист потім тягає культиватор. В чому проблема? Десь виїхав на дорогу, зачепив камінь чи коріння дерев на краю поля, людина ж бо не може, бачити, що там під землею. Таке теж буває.

Та питань по техніці – жодних. Все зроблено так, як треба.
Найперший фактор – це правильно вирівняти ґрунт. Тут теж багато моментів. Якість культивації після оранки залежить від того, який плуг орав, чи не нашкодив він полю, чи були виорані рештки. От німецькі плуги роблять це ідеально, після вітчизняних є проблеми. Жодним культиватором, за один раз, ти не зробиш так, як має бути. І знову ж таки, дивлячись, яка посівна культура планується на конкретному полі: пшениця – це одне, соняшник – інше, а з кукурудзою взагалі складно.

Що ж стосується зчіпок виробництва компанії «Технополь», то це взагалі «бомба»! Кращих, на своїй практиці, я не зустрічав.

Тут теж, все залежить від того, у кого які потреби. Так, наприклад, пружинну зчіпку можна пускати по посівах, які щойно зійшли. Пружина забирає бур’янину, а рослина лишається. Але все залежить від того, як її заглибити, вона регулюється. Дивлячись по яких культурах, хто тягає. Це ще один плюс.

А принцип дії роторної борони – дати повітря землі і прибрати бур’ян. Якщо бур’ян в два листочка, то вона його забирає, а як більше, то вже ні. Та всі використовують по-різному.

Проблем з подрібнювачами також немає. Головне запам’ятати, що на поворотах треба скидати швидкість. Зараз маємо модернізований подрібнювач і з ним теж проблем немає. Особливо, по соняшнику, але й по рапсу його тягаємо теж, скрізь чудовий результат. Все чітко. От скосили соняшник, на полі залишилися палки, такими їх не приореш, жоден плуг не зможе переорати, забивається, починаються проблеми. А так заганяєш подрібнювач, все перебиваєш, а потім переорюєш. Ці подрібнювачі просто «агонь».

А культиватор з бочкою (КАС) має свої переваги. В КАСі три форми азоту. Я з його допомогою вношу ґрунтовий гербіцид, в передпосівний період. Одразу культивую і вношу. Що дуже зручно, адже весною купа інших робіт є для обприскувачів. А так ти собі з бочечкою культивуєш і все чудово спрацьовує, ніяких питань немає, а це важливо.

Те, що техніка «Технополь» є абсолютно конкурентоспроможною за кордоном, причому, вже давно, не пусті слова. Головне, щоб людина взяла і на власному досвіді у цьому переконалася. Доки аграрій сам не випробує, ти хоч що хочеш пояснюй і розказуй, не переконаєш. Хоча в Європі трохи по-іншому працюють. А у нас все так: прийшли, пощупали, подивилися. Ага, оце воно! А так, як не хвали техніку, не переконаєш, все треба пробувати на полі».

Телефони для довідок: (067) 414-40-04, (050) 309-77-73.

technopol otzuv cvitne 2 - Відгуки
technopol otzuv cvitne 1 - Відгуки

Юрій Ровінський, засновник ТОВ «Цвітне Агро»


Кожен клієнт компанії «Технополь» є успішним аграрієм. Юрій Ровінський, засновник ТОВ «Цвітне Агро» (село Цвітне, Олександрівського району) розповів, чому вже не перший рік користується технікою вітчизняного виробника:

«Що я можу сказати про співпрацю з компанією «Технополь»? По техніці в мене питань немає, я роками нею користуюся і вже переконався, що техніка від «Технополя» – це опора для фермера. Якщо до цього додати дбайливе ставлення людей, які на цій техніці працюють, я отримую результат, яким задоволений. Чесно кажучи, з людьми складніше, ніж з технікою. Зараз в усіх така проблема, знайти порядного і відповідального працівника не так легко. А техніка що, якщо вона налаштована, сідай та й працюй. Це ж вже не ті культиватори та борони, які працювали на полях в радянський час, тут вже нові технології, матеріали, враховано всі особливості передпосівного обробітку землі.

А чого купую в «Технополі»? Бо довіряю людям, які цю техніку виготовляють. Чесно кажучи, я мало довіряю рекламі. Коли сторонні люди мені будуть щось нахвалювати, у чомусь переконуватимуть, пропонуватимуть купити, навряд чи я зважусь. Найкраща реклама для мене, це в тому випадку, коли я не перевіряв на власному досвіді, гарантія людини, якій я довіряю, яка є для мене авторитетною.

Я взагалі вважаю, що все будується на особистісному відношенні. От дивіться, купив я, наприклад, техніку, у якихось сторонніх незнайомих осіб, а ніхто з тих, кого я знаю, такою не користувався, а техніка виявилася ніякою, то вже можеш скільки завгодно претензій виставляти, а тільки нерви собі попсуєш. Бо є такі, для яких головне продати, а до іншого їм діла немає.

А коли купуєш техніку в перевіреному місці, де купує твій друг, партнер, брат і так далі, які самі вже випробували на своїх полях техніку і побачили результат, то зовсім інша справа. Мені достатньо одного їхнього слова, я навіть думати не буду, куплю. А чого? Бо точно знаю, що поганого не порадять, бо як тоді мені в очі дивитимуться.

От нині вже закінчується осінь, польові роботи завершено, техніку ми змазали і «законсервували». І я знаю, що ранньою весною я випущу цю техніку в поле і вона працюватиме, як годинник. І якщо моєї поради питатимуть, де купити культиватора, зчіпку чи подрібнювач, то я сміливо рекомендуватиму «Технополь», бо знаю, коли людина вкладе кошти у цю техніку, мені червоніти не доведеться. Звісно, в Україні є й інші виробники, але я знайшов для себе компанію, якій довіряю».

Oleg Cherednichenko - Відгуки

Олег Чередніченко - ПСП "Пятихатське"


Олег Чередніченко, ПСП "Пятихатське", інженер-механік. Підприємство користується технікою компанії "Технополь" з 2012 року:
"Причіпна техніка, що використовується в нашому господарстві - це техніка ВК "Технополь". Перед покупкою техніки ми намагаємося використовувати досвід тих людей, які вже з нею працювали, хто має досвід, хто знає, як техніка себе поводить. Культиватор АК - 9,7 агретується з трактором John Deere, 240 кінських сил. Даний культиватор простий у використанні. Будь-який тракторист без додаткового навчання може ним керувати. За п’ять років користування, культиватор проявив себе позитивно, несправностей по ньому практично не було. Тільки проводили заміну робочих органів, зокрема, лап. Виходили з строю декілька стійок. Але будь-який робочий орган зношується, замінюються дуже швидко, не потребують втручання сервісної служби. Рама на даному культиваторі мцна, витримує всі навантаження. За період експлуатації ми ще жодного разу ніде її не зварювали. Техніка надійна, гектарів багато він у нас виробив. В основному, нічого з ладу не виходило, вцілому культиватор себе виправдав. Також у нас є ще зчіпка БГ-14. Проста в експлуатації і міцна. З нею проблем не було, замінили кілька пружин, а так вона працює добре».