• +38 (050) 309-77-73
  • +38 (067) 414-40-04
slide technopol 0 - О Компании

Історія розвитку та становлення компанії "ВК Технополь"


Виробнича компанія «ВК Технополь» заснована в 2008 році.

Місія підприємства – забезпечити кожне фермерське господарство в Україні та за кордоном надійної і доступної грунтообробної технікою.

Раніше компанія існувала у вигляді невеликої майстерні по ремонту причіпного обладнання для сільськогосподарської техніки.

За кілька років вдалося виявити безліч проблемних місць в обладнанні українського і імпортного виробництва.

До нас зверталися фермери, інженери і агрономи з одними і тими ж проблемами:

– часті поломки техніки через низьку якість;
– зупинка польових робіт через неможливість швидко відремонтувати техніку;
– складність в експлуатації обладнання і складність навчання механізаторів;
– дороговизна імпортної техніки;
– низька якість сервісного обслуговування компаній – постачальників;
– часті випадки обману від недобросовісних продавців техніки.

Рішення:

Для вирішення цих проблем було прийнято рішення організувати власне виробництво причіпного обладнання. За 10 років роботи ми заслужили довіру вже більш ніж у 8 000 покупців.
Нам вдалося вирішити перераховані вище проблеми.
При виготовленні продукції ми використовуємо комплектуючі найвищої якості власного виробництва, а також комплектуючі від флагманів – John Deer і Bellota.
Всі конструкції каркаса виготовляють з суцільнотягнутих безшовних труб. Це забезпечує високу міцність конструкцій і безвідмовну роботу при довгому терміні експлуатації.

Ми самі є фермерами з власними полями

Краще за інших розуміємо проблеми, з якими ви стикаєтеся при експлуатації в поле. Ми розробляємо конструкції з урахуванням цих нюансів.

Техніка перевіряється нашим відділом контролю якості і тестується на власних полях розміром 2,5 тисячі ГА.
Ми пропонуємо сучасні моделі культиваторів серії АК, зручні та практичні гідравлічні борони, роторні борони і подрібнювач ПТ-6, прекрасно підходять для будь-якого виду грунту.

Головний критерій нашого сервісного відділу – це швидкість, щоб у фермерському господарстві виключити або мінімізувати простої в момент проведення польових робіт. Нас рекомендують, нам довіряють. Телефонуйте 0674144004, 0503097773 і отримаєте детальну консультацію!

Дивіться відео про ВК “Технополь”

Наші переваги:

– Весь наш товар сертифікований і відповідає ДСТУ EN 1553: 2004 Сільськогосподарські машини. Машини самохідні, навісні, напівнавісні та причіпні.

Загальні вимоги безпеки (EN 1553: 1999, IDT).

– Гарантія на всю техніку – 12 місяців. При правильному догляді і обслуговуванні наша техніка прослужить Вам багато років.

– Гарантія на всю техніку – 12 місяців. При правильному догляді і обслуговуванні наша техніка прослужить Вам багато років.

– Все конструкції каркаса виготовлені з суцільнотягнутих безшовних труб. Це забезпечує високу міцність конструкцій і безвідмовну роботу на довгий термін експлуатації.
– Якісні запасні частини поставляються з-за кордону, а також виготовляємо самі.
– Гідроциліндри для всієї нашої техніки поставляє компанія John Deer.

Наша техніка розроблена з урахуванням всіх технічних особливостей, що дозволяє краще відповідати чорноземних грунтах і польових умов по всій території України.

У нашій компанії є фермера, тому ми розуміємо проблеми з якими ви стикаєтеся щодня. Наші інженери-конструктори постійно розробляють і вдосконалюють нові технології для того, щоб максимально поліпшити технічні та експлуатаційні характеристики, ретельно підбирають матеріали і комплектуючі. Завдяки чому наше підприємство гарантує довгий термін служби техніки навіть в найважчих умовах праці.

– Також ми маємо широкий асортимент запчастин, металовироби, косарки, прес-підбирачі, обприскувачі.

Скористайтеся контактною формою на сайті, щоб задати питання!