+38 (067) 414-40-04; +38 (050) 309-77-73

Юрій Ровінський, засновник ТОВ «Цвітне Агро»

Кожен клієнт компанії «Технополь» є успішним аграрієм. Юрій Ровінський, засновник ТОВ «Цвітне Агро» (село Цвітне, Олександрівського району) розповів, чому вже не перший рік користується технікою вітчизняного виробника:

«Що я можу сказати про співпрацю з компанією «Технополь»? По техніці в мене питань немає, я роками нею користуюся і вже переконався, що техніка від «Технополя» – це опора для фермера. Якщо до цього додати дбайливе ставлення людей, які на цій техніці працюють, я отримую результат, яким задоволений. Чесно кажучи, з людьми складніше, ніж з технікою. Зараз в усіх така проблема, знайти порядного і відповідального працівника не так легко. А техніка що, якщо вона налаштована, сідай та й працюй. Це ж вже не ті культиватори та борони, які працювали на полях в радянський час, тут вже нові технології, матеріали, враховано всі особливості передпосівного обробітку землі.

А чого купую в «Технополі»? Бо довіряю людям, які цю техніку виготовляють. Чесно кажучи, я мало довіряю рекламі. Коли сторонні люди мені будуть щось нахвалювати, у чомусь переконуватимуть, пропонуватимуть купити, навряд чи я зважусь. Найкраща реклама для мене, це в тому випадку, коли я не перевіряв на власному досвіді, гарантія людини, якій я довіряю, яка є для мене авторитетною.

Я взагалі вважаю, що все будується на особистісному відношенні. От дивіться, купив я, наприклад, техніку, у якихось сторонніх незнайомих осіб, а ніхто з тих, кого я знаю, такою не користувався, а техніка виявилася ніякою, то вже можеш скільки завгодно претензій виставляти, а тільки нерви собі попсуєш. Бо є такі, для яких головне продати, а до іншого їм діла немає.

А коли купуєш техніку в перевіреному місці, де купує твій друг, партнер, брат і так далі, які самі вже випробували на своїх полях техніку і побачили результат, то зовсім інша справа. Мені достатньо одного їхнього слова, я навіть думати не буду, куплю. А чого? Бо точно знаю, що поганого не порадять, бо як тоді мені в очі дивитимуться.

От нині вже закінчується осінь, польові роботи завершено, техніку ми змазали і «законсервували». І я знаю, що ранньою весною я випущу цю техніку в поле і вона працюватиме, як годинник. І якщо моєї поради питатимуть, де купити культиватора, зчіпку чи подрібнювач, то я сміливо рекомендуватиму «Технополь», бо знаю, коли людина вкладе кошти у цю техніку, мені червоніти не доведеться. Звісно, в Україні є й інші виробники, але я знайшов для себе компанію, якій довіряю».

2018-03-20T08:12:56+00:00