+38 (067) 414-40-04; +38 (050) 309-77-73
Про компанію 2018-04-12T06:19:29+00:00

Історія розвитку та становлення компанії “ВК Технополь”

Компанія “ВК Технополь” була заснована 10 років тому в центрі України. Все розпочиналося з невеличкої майстерні, з кількох людей, які ремонтували сільськогосподарську техніку. А нині «Технополь» є відомим в Україні та за кордоном заводом-виробником, що пропонує сучасні моделі культиваторів серії АК, зручні та практичні гідравлічні борони, роторні борони та подрібнювачі, що підходять для будь-якого виду ґрунту. Вся техніка перевіряється відділом контролю якості та тестується на власних полях.

Вивчення потреб ринку та освоєння нових сегментів є частиною стратегії росту компанії. Щороку ми вкладаємо мільйони у технічне переоснащення виробництва, використовуємо нові підходи до роботи з клієнтами, вивчаючи їх потреби і пропонуючи реальне вирішення проблем сільськогосподарських підприємств. Наша техніка працює на кінцевий результат – правильно оброблена земля є запорукою гарного врожаю, а значить і фінансового благополуччя фермера.

Купуючи техніку в «Технополь» – ви отримуєте європейську якість за вітчизняною ціною. І в цьому вже переконалися наші клієнти. Українські та зарубіжні поля вже обробляють понад 1100 культиваторів, понад 1200 борін та 1300 подрібнювачів виробництва компанії «Технополь».

До нас зверталися фермери, інженери і агрономи з одними і тими ж проблемами:
 • Часті поломки техніки через низьку якість

 • Зупинка польових робіт через неможливість швидко відремонтувати техніку

 • Складність в експлуатації обладнання і складність навчання механізаторів

 • Дороговизна імпортної техніки

 • Низька якість сервісного обслуговування компаній – постачальників

 • Часті випадки обману від недобросовісних продавців техніки

Працюючи з нами, ви отримуєте:
 • Професійні консультації під час вибору техніки

 • Своєчасну доставку та швидке введення в експлуатацію

 • Навчання персоналу роботі з технікою

 • Гарантійне та післягарантійне обслуговування

 • Швидке реагування на звернення у сервісну службу

 • Забезпечення запасними частинамиу

 • Індивідуальний підхід до кожного замовлення

Наші переваги:

Завод-виробник «ВК Технополь» вже 10 років виготовляє ґрунтообробну сільськогосподарську техніку.

Щороку компанія інвестує мільйони в технічне переоснащення виробництва: використовується новітнє обладнання для плазмового різання металу, сучасні станки ЧПУ, порошкове фарбування за новими європейськими технологіями.

Всі конструкції каркасів нашої техніки виготовлені з суцільнотягнутих безшовних труб, що забезпечує міцність та безвідмовну роботу на довгий термін експлуатації.

У виробництві техніки використовуються комплектуючі найвищої якості власного виробництва, а також комплектуючі John Deer і Bellota. Вся техніка розроблена конструкторами з урахуванням особливостей ґрунтів різних територій.

Кожна одиниця техніки сертифікована й відповідає ДСТУ EN 1553: 2004 Сільськогосподарські машини. Машини самохідні, навісні, напівнавісні та причіпні. Загальні вимоги безпеки (EN 1553: 1999, IDT).

Ми також провели сертифікацію власної сільськогосподарської техніки на відповідність нормам Євросоюзу, що дає можливість напряму здійснювати експорт техніки власного виробництва до країн Європи.

Техніка заводу компанії «ВК Технополь» маркується позначкою «СЕ». Це засвідчує, що вона відповідає основним вимогам директив і гармонізованим стандартам Європейського Союзу.

Гарантія на техніку – 12 місяців. Сервісне обслуговування техніки компанії «ВК Технополь» здійснюється цілодобово.
Завод компанії «ВК Технополь» не лише виготовляє сільськогосподарську техніку, а й здійснює кваліфікований супровід кожного замовлення.

Інженери гарантійно-сервісної служби, безпосередньо в господарстві, виконують роботи з введення в експлуатацію, а протягом всього періоду використання надають консультації та підбирають запчастини.
Виїзд у господарство здійснюється в найкоротший термін – 24/7.

Забезпечуємо 100% запчастин до всієї нашої техніки, постійно на складі більше 2 тисяч найменувань.

Сільськогосподарська техніка компанії «Технополь» включена у перелік техніки, вартість якої частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

Міністерство економічного розвитку і торгівлі України 5 грудня нинішнього року оновило затверджений перелік вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу, вартість яких частково компенсується за рахунок коштів державного бюджету.

До вказаного переліку була включена сільськогосподарська техніка, що виготовляється компанією ПП «ВК Технополь».

Всі клієнти компанії «Технополь», які придбали техніку, можуть звертатися в державні банки з відповідними документами і держава компенсує їм 25 %.

Зокрема, для отримання часткової компенсації сільськогосподарські товаровиробники подають до державного банку або банку, у статутному капіталі якого 75 і більше відсотків акцій належить державі (Приватбанк, Укргазбанк, Укрексімбанк, Ощадбанк), через який здійснено придбання техніки та обладнання, заявки та підтвердні документи, а саме:

* копію платіжного доручення;
*акт приймання-передачі техніки та обладнання;
*довідку про відсутність заборгованості з податків, зборів, платежів, що контролюються органами доходів і зборів.