+38 (067) 414-40-04; +38 (050) 309-77-73
Трактор КУБОТА L1361 2018-10-30T07:18:43+00:00

ТРАКТОР КУБОТА L1361

kubota_l1361
Компенсация 25% за счет госбюджета

Гарантія на техніку 3 роки
(4000 мотогодин)

Компенсация 25% за счет госбюджета

Дизельний двигун КУБОТА
об’ємом 1 826 см3

Компенсация 25% за счет госбюджета

Потужність двигуна
36 к.с.

Компенсация 25% за счет госбюджета

Максимальна швидкість
40 км/год

24 000 EUR / 26 500 EUR (з кабіною)

Опис:

L1361 – це універсальний та легкий в експлуатації трактор з використанням потужного двигуна, обладнаний ручною або гідростатичною передачею – на вибір.

Двигун: Потужні двигуни для важких проектів. Модель L1361 випускається з 27,3 кВт (36,6 к.с.).

Постійно працюючий ВВП: Моделі L1361 HST, незалежно від типу трансмісії (гідростатичної або механічної) мають постійно працюючий задній ВВП, що значно полегшує роботу. Для більш надійного захисту передачі моделі з гідростатичною трансмісією також обладнані інерційною муфтою на ВВП. Нарешті, стаціонарний ВВП дозволяє використовувати різноманітні знаряддя, наприклад, подрібнювачі або пристосування для риття траншей.

Конічна передача на передній осі: Дуже корисна функція, яка забезпечує надзвичайно малий радіус повороту при повній передачі потужності на колеса при усіх кутах повороту.

Гальма на «мокрих» дисках: Плавні та чутливі гальма із довгим терміном експлуатації на мокрих дисках, занурених в оливу, активуються від найменшого доторку ноги.

Великий паливний бак: Місткий 38-літровий паливний бак дозволяє заправляти більше палива, щоб Ви могли працювати довше.

Плавний підсилювач керма: Щоб зменшити стомлюваність, моделі з чотирма колесами оснащені легкоповоротним, інтегрованим гідропідсилювачем керма із дуже плавним рухом.

Гідростатична трансмісія

Тридіапазонний перемикач для оптимального вибору швидкості: Вбудований блок перемикача дозволяє легко змінювати швидкість від низької до середної та високої. Він зручно розташований на лівій стороні сидіння оператора, що значно полегшує роботу з ним.

Круїз-контроль (як опція): Для підтримання Вашої швидкості постійною просто встановіть важіль управління гідростатичною трансмісією L1361 на бажаній швидкості – і в дорогу.

Трансмісія на зубчатих шестернях: Потужний та універсальний пристрій, що дає можливість виконувати роботу швидше.
Ви легко виконаєте великий об’єм робіт за допомогою механічної трансмісії. У ній вбудоване зміщення в нижньому і зворотному діапазонах для швидшої зміни напрямку. Крім того, трансмісія пропонує 8 передніх і 4 зворотних швидкостей (8F / 4R), що дозволяє вибрати правильну швидкість для підвищення продуктивності.

Комфорт

L1361 забезпечує більше комфорту завдяки просторому і ергономічному простору навколо оператора, підвісці сидіння та багатьом іншим чинникам.

Простора панель оператора: Щоб забезпечити максимальний комфорт, L1361 має простору операторську панель. Її напівплоска конструкція також полегшує доступ всередину та назовні трактора.

Підвіска сидіння: Підвіска сидіння забезпечує високий рівень комфорту. Завдяки досконалим формам та дизайну з урахуванням всіх вимог ергономіки навіть довгий робочий день не призводить до втоми оператора.

Зручне розташування важеля ПТО: Для покращеного доступу та вмикання / вимикання важіль ВВП знаходиться на правій стороні сидіння оператора (моделі з гідростатичною трансмісією) або праворуч від кришки центральної стійки (моделі з механічною коробкою передач).

Ящик інструментів: Для легкого доступу зручна ємність для інструментів розташована прямо за водієм.

Система захисту від перекидання (ROPS): Для максимального захисту всі моделі оснащені складними ROPS як стандартною функцією.

Тримач для чашки: Цей зручний тримач добре підходить для чашки або склянки, щоб Ви завжди могли втамувати спрагу.

Вибір шин: Шини, призначені для конкретних видів робіт, дозволяють L1361 виконувати роботу найкращим чином. Виберіть AG і Turf.

Екран радіатора: Завдяки повній відкритій кришці екран радіатора легко ковзає і знімається, що дозволяє виконувати його чищення просто й легко.

3-х точковий причіпний пристрій: Гідравлічний насос і циліндр великої ємності забезпечують добру вантажопідйомність, що дозволяє використовувати ширший асортимент знарядь.

Характеристики:
ДвигунДизельний КУБОТА
Потужність36 к.с.
Кількість циліндрів3
Ємність паливного бака, л.38
Розміри, мм2810х1290х2305
Колісна база, мм.1610
Вага із системою ROPS, кг.1260

ROPS – система захисту від перекидання